Папа прокоментував зустріч Трампа й Кім Чен Ина на корейському кордоні

01.07.2019 17:29 0

Папа прокоментував зустріч Трампа й Кім Чен Ина на корейському кордоні

Після молитви «Ангел Господній» Папа назвав зустріч президентів Дональда Трампа та Кім Чен Ина на корейському кордоні «важливим жестом на шляху миру».

«Останніми годинами ми стали свідками в Кореї доброго прикладу культури зустрічі. Вітаю учасників цієї зустрічі молитвою, щоб цей важливий жест став подальшим кроком на шляху миру, не лише на цьому півострові, але й на користь усього світу» – такими словами Папа Франциск після молитви «Ангел господній» у неділю 30 червня 2019 року прокоментував зустріч, яка відбулася між президентами США та КНДР на кордоні між Північною та Південною Кореєю, на військовій лінії розмежування.

Дональд Трамп став першим діючим президентом США, що ступив на територію КНДР. Переговори двох лідерів тривали коло години, набагато довше запланованого часу. Про це інформує Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/76348/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заставить машину с дизельным двигателем работать зимой Оформить медицинские справки за один день Как подготовить ребёнка к школе Все, что вам нужно для рукоделия Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини

Публикации