Папа прокоментував зустріч Трампа й Кім Чен Ина на корейському кордоні

01.07.2019 17:29 0

Папа прокоментував зустріч Трампа й Кім Чен Ина на корейському кордоні

Після молитви «Ангел Господній» Папа назвав зустріч президентів Дональда Трампа та Кім Чен Ина на корейському кордоні «важливим жестом на шляху миру».

«Останніми годинами ми стали свідками в Кореї доброго прикладу культури зустрічі. Вітаю учасників цієї зустрічі молитвою, щоб цей важливий жест став подальшим кроком на шляху миру, не лише на цьому півострові, але й на користь усього світу» – такими словами Папа Франциск після молитви «Ангел господній» у неділю 30 червня 2019 року прокоментував зустріч, яка відбулася між президентами США та КНДР на кордоні між Північною та Південною Кореєю, на військовій лінії розмежування.

Дональд Трамп став першим діючим президентом США, що ступив на територію КНДР. Переговори двох лідерів тривали коло години, набагато довше запланованого часу. Про це інформує Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/76348/

Следующая новость
Предыдущая новость

Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Курсы дизайна интерьера для начинающих Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Казино Вулкан 777 приглашает геймеров протестировать новые автоматы

Публикации