Папа призначив Апостольського адміністратора для Торонтонської єпархії УГКЦ в Канаді

09.11.2019 16:33 3

Папа призначив Апостольського адміністратора для Торонтонської єпархії УГКЦ в Канаді

У суботу, 9 листопада 2019 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск прийняв зречення з душпастирського уряду, подане владикою Стефаном Хмілярем, Єпархом Торонтонським. Водночас, Святіший Отець призначив Апостольським адміністратором Торонтонської єпархії владику Браєна Байду, Єпарха Саскатунського.

Українська греко-католицька єпархія Торонто й Східної Канади (англ. Ukrainian Catholic Eparchy of Toronto and Eastern Canada) – це єпархія Української Греко-Католицької Церкви, яка входить до складу Вінніпезької митрополії в Канаді. Єпархія була заснована 3 листопада 1956 року, а її юрисдикція охоплює м. Торонто і всю східну Канаду. Владика Стефан, якому в травні наступного року виповниться 75 років, очолював цю єпархію від 2003 року. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/77743/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как играть в мобильное казино: подробности Удобная и надежная тепловая пушка Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Продажа и покупка картин художников Высококачественная женская и мужская обувь

Публикации