Папа: Молюся за Україну, аби сила віри зцілила рани минулого

27.11.2017 21:03 6

Папа: Молюся за Україну, аби сила віри зцілила рани минулого

У неділю, 26 листопада, Папа Франциск, вітаючи паломників, що зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, звернувся також і до представників української спільноти.

«Окремо вітаю українську громаду, яка згадує трагедію Голодомору – голодної смерті, спричиненої сталінським режимом, що забрала мільйони життів. Молюся за Україну, аби сила віри змогла причинитися до зцілення ран минулого та поширення стежок миру сьогодні», – сказав понтифік.

Як повідомляє Радіо Ватикану, УГКЦ в Італії, у співпраці з дипломатичними представництвами України та громадськими організаціями, проводить ряд духовних та культурних заходів, присвячених 85-тим роковинам Голодомору. Головним місцем їх проведення цього року обрано північноіталійське місто Мілан, а на листопад 2018 року – південноіталійський Неаполь.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/69145/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тест ДНК по отцовской линии Архієреї Української та Польської Церков відвідали Волинь, аби підтримати парафію спірного храму Близкий к РПЦ телеканал продолжает культивировать украинофобию Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения

Публикации