Папа засудив нелюдське насилля проти афганського народу

29.01.2018 17:16 24

Папа засудив нелюдське насилля проти афганського народу

Папа Римський 28 січня знову виступив із закликом до миру в Афганістані після двох терактів, які протягом тижня вразили столицю країни. У результаті нападу терористів на беззбройних людей у суботу 27 січня біля «Палацу миру», за останніми офіційними повідомленнями, загинули 103 людини, повідомляє "Радіо Ватикану".

«Вчора з Афганістану прийшла скорботна звістка про жахливу терористичну різанину, вчинену в столиці країни Кабулі, з майже сотнею загиблих і безліччю поранених. Кілька днів тому ще одна серйозна атака, також в Кабулі, посіяла жах і смерть в одному з великих готелів. Як довго афганському народові доведеться переносити це жорстоке насильство? Помолимося про всіх жертв і про їхні сім'ї; і помолимося про тих, хто в цій країні продовжує трудитися, щоб прискорити настання мирного життя», - закликав Папа Римський.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69892/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интерактивное казино 777 приглашает отдохнуть с шиком У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Виртуальный мир сказочных приключений Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Как оформить займ онлайн в Украине

Публикации