Папа закликав єпископів зробити все, щоб Європа стала сім’єю народів, землею миру та надії

05.10.2019 11:39 0

Папа закликав єпископів зробити все, щоб Європа стала сім’єю народів, землею миру та надії

Від 3 до 6 жовтня 2019 року в іспанському місті Сантьяго-де-Компостеля триває пленарна асамблея Ради Єпископських Конференцій Європи, яка зібрала очільників єпископатів континенту. Її темою є: «Європа: час пробудитись? Знаки надії».

З нагоди початку цьогорічної пленарної асамблеї Вселенський Архиєрей надіслав учасникам своє послання. У ньому сказано, що тема «Європа: час пробудитись? Знаки надії» є важливим закликом до роздумів над шляхами, які можна розпочати, аби привернути надію Європі.

«Дорогі брати в єпископстві, запрошую вас прожити ці дні як мандрівку, спрямовану на те, щоб зауважити знаки надії, якими усіяна Європа наших днів. Їх є багато, хоча й нерідко прихованих, однак, часто ми схильні цього не усвідомлювати. Ми бачимо їх, починаючи від дбання багатьох наших братів про страждаючих і потребуючих, особливо про хворих, ув'язнених, бідних, мігрантів та біженців; а також у діяльності в галузі культури, зокрема, у вихованні наймолодших, що є майбутнім Європи. Віра у воскреслого Господа вчинила християн безстрашними у любові і стала найбільшою протиотрутою проти тенденцій нашого часу, повних поділів та протистоянь.

Отож, нехай ваше зобов’язання буде зобов’язанням любові. Вона є головним шляхом життя християнина…

Здійснюючи цей шлях близькості до ближнього, схиляючись над ранами тих, хто загубився, хто незахищений та маргіналізований, Церква відновить своє зусилля для будування Європи; це відповідальність, яка ніколи не зникала, незважаючи на багато труднощів, від тоді, як Павло, Сила й Тимотей причалили до побережжя Європи (пор. Діяння Ап. 16, 9). У вірності Своєму Господеві і власним корінням, нехай же Божий люд трудиться на користь нового європейського гуманізму, здатного до діалогу, інтеграції та творіння, водночас цінуючи те, що найдорожче для традиції континенту: захист життя та людської гідності, сприяння сім’ї та пошани до фундаментальних людських прав. Завдяки цьому зобов'язанню Європа зможе стати сім’єю народів, землею миру та надії.

З цими побажаннями закликаю вас продовжувати ваше душпастирське зобов’язання і, запевняючи мою пам'ять у молитві, охоче уділяю вам Апостольське благословення», - сказано серед іншого у Посланні Понтифіка єпископам Європи, яке поширив Департамет інфоомації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/catholic_world/77359/

Следующая новость
Предыдущая новость

На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Емейл-рассылки - эффективная реклама в сети Диагностика и ремонт турбины любой сложности Миниатюрная овчарка - вельш корги кардиган Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

Публикации