Папа до католицьких єпископів Росії: будьте близькими до людей

01.02.2018 19:03 6

Папа до католицьких єпископів Росії: будьте близькими до людей

«Ми переживаємо період великих надій», – про це заявив Голова Єпископської Конференції Росії архиєпископ Паоло Пецці після зустрічі Папи Франциска з єпископами Російської Федерації, що відбулася 29 січня 2018 р., в рамках візиту “ad Limina Apostolorum”, повідомляє Радіо Ватикану.

Розповідаючи в інтерв’ю для Vatican News про зустріч зі Святішим Отцем, архиєпископ Пецці підкреслив, що вона пройшла дуже добре. «Ми були вражені сердечністю, уважністю й відкритістю, які Папа виявив до нас, – зазначив він. – Зустріч тривала дуже довго, бо ми спілкувалися з ним дві години. Папу дуже цікавило, насамперед, наше життя як єпископів, як душпастирів, а також наше особисте життя й наша душпастирська діяльність».

Відповідаючи на запитання журналіста про актуальну ситуацію людей в Росії, архиєпископ зазначив, що вона подібна до Різдва, тобто люди перебувають в очікуванні на прихід Господа.

«У цьому контексті можна сказати, – вів він далі, – що ми переживаємо період великої надії, великого відродження. Звичайно, це зовсім не означає час тріумфальності: це час скромної щоденної місії, що полягає у супроводі людей, особливо найбільш потребуючих. Я б сказав, що атмосфера надії – це те, що, можливо, найбільш характеризує нас на даний момент».

Голова Єпископської Конференції Росії торкнувся також питання стосунків з Православною Церквою. Він підкреслив, що Церкви беруть участь у спільних ініціативах у соціальній сфері, у сфері захисту життя, допомоги наркозалежним та підтримки сімей. До цих заходів долучаються як місцеві жителі, тобто росіяни, так і католики інших країн світу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/69932/

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему так любят пиццу? Как заработать на бинарных опционах без риска На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Гранитные памятники на могилу Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве

Публикации