Папа всупереч протоколу поцілував ноги лідерам Південного Судану заради миру

14.04.2019 20:22 3

Папа всупереч протоколу поцілував ноги лідерам Південного Судану заради миру

Папа Римський Франциск прийняв у Ватикані політичних і церковних лідерів Південного Судану. На дводенній зустрічі Папа попросив президента Південного Судану Сальву Киїра і лідера опозиції Ріека Мачару реалізувати мирну угоду від серпня 2018 року.

Потім, всупереч протоколу, Понтифік став на коліна і поцілував ноги обом, так само він зробив і щодо трьох віце-президентів Південного Судану.

Папа зазвичай здійснює ритуал обмивання ніг в’язням у Великий (Страсний) четвер, але він ніколи не виявляв схожого жесту до політичних лідерів.

«Я висловлюю щире сподівання, що військові дії остаточно припиняться», – сказав Папа Франциск.

Лідери Південного Судану не зробили ніяких заяв у відповідь на заклик до миру.

Громадянська війна в Південному Судані призвела до загибелі щонайменше 400 тисяч людей і вимушеного переселення десятків тисяч. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75423/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским Как найти работу моряку? Подробно о системах видеонаблюдения - как выбрать правильную

Публикации