Папа Бенедикт XVI - Патріарху УГКЦ: “Я щоденно молюся за Україну”

28.02.2019 7:29 51

Папа Бенедикт XVI - Патріарху УГКЦ: “Я щоденно молюся за Україну”

У Ватикані Папа-емерит Бенедикт XVI 26 лютого прийняв у своєму помешканні у монастирі Mater Ecclesiae Патріарха Святослава.

Під час розмови з понтифіком Глава УГКЦ розповів йому про ситуацію в Україні та подарував свою італійську книгу “Скажи мені правду”, повідомляє Департамент інформаці УГКЦ.

Патріарх Святослав подякував Папі Бенедикту XVI за підтримку України та УГКЦ під час його понтифікату.

Святіший Отець заторкнув тему війни в Україні, назвавши її “великою трагедією” для Європи. Він запевнив Главу УГКЦ про щоденні молитви за мир в Україні, вказавши на необхідність докласти всіх зусиль, щоб воєнні лихоліття минулого Європи не повторилися у сьогоденні. Предстоятель УГКЦ зазначив, що Україна є “східними воротами Європи, тому якщо ці ворота не витримають російської агресії, інші європейські країни стануть її жертвами”.

Папа Бенедикт також поцікавився життям та розвитком УГКЦ в Україні та діаспорі. У цьому контексті Блаженніший Святослав згадав світлу постать Патріарха Любомира, “день уродин котрого сьогодні поминають в Україні”. Святіший Отець назвав його “людиною великої мудрості”, а Блаженніший Святослав вказав на загальнонаціональний вимір морального авторитету покійного.

Під час розмови Блаженніший Святослав ознайомив Папу-емерита із сучасною релігійною ситуацією в Україні та розповів про роль УГКЦ в екуменічному та міжрелігійному діалозі. На завершення аудієнції Глава УГКЦ подарував йому свою книгу “Скажи мені правду”, яка нещодавно вийшла в Італії та була надрукована у видавництві, котре володіє правом на видання книг папи Бенедикта XVI.

Під час розмови Папа Бенедикт XVI декілька разів наголосив, що молиться за мир в Україні і запевнив, що і надалі “супроводжуватиме український народ своїми молитвами”.

На прощання Папа подарував Патріарху УГКЦ пам’ятну медаль, випущену на честь його папського служіння.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/74877/

Следующая новость
Предыдущая новость

Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива Безопасный высококачественный гемблинг Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены: Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи

Публикации