Павло Клімкін закликав українську діаспору допомогти у створенні єдиної помісної Церкви

23.04.2018 10:02 6

Павло Клімкін закликав українську діаспору допомогти у створенні єдиної помісної Церкви

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав українську діаспору допомогти у створенні єдиної помісної церкви в Україні.

З таким закликом він звернувся до представників українських організацій Канади на зустрічі у Торонто, повідомляє Укрінформ.

«Дуже потрібно повернути віруючим єдину помісну Церкву, і в цьому необхідна ваша допомога. Ми дуже довго працювали над цим із Вселенським Патріархом. Звичайно, вплив на нього і зі США, і з Канади є значним. Хоча ми всі й кажемо, що політика – це політика, а віруючі – це віруючі, але, будьмо чесними, російську Церкву використовують в Україні для політичних маніпуляцій», - сказав Клімкін.

Він додав, що єдина помісна Церква в Україні має постати «ще за мого покоління».

Керівник українського МЗС також розповів, що з Канади летить одразу до Ватикану для зустрічі із державним секретарем. «Роль Ватикану у цьому питанні є дуже важливою, він може як допомагати, так і не зовсім сприяти. Я дуже хочу, щоб допомагав», - зауважив міністр.

Клімкін також звернув увагу на небезпеку перешкоджання з боку Москви процесу утворення єдиної помісної Церкви в Україні. «Будемо говорити із усіма, але Росія, звичайно, робитиме усе, аби цього не допустити. Утім, якщо нам вдасться, то для кожного це буде дуже особлива емоційна історія», - зазначив він.

Павло Клімкін 21-22 квітня перебував у Канаді, де взяв участь у ознайомчій сесії саміту міністрів закордонних справ країн-членів Великої сімки і провів низку двосторонніх зустрічей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/70904/

Следующая новость
Предыдущая новость

Современные услуги печати Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы Критерии выбора казино онлайн Украина: комплексный анализ базовых показателей Психологический портрет личности: какую суть несут черты Выбираем обувь под платье: совет эксперта

Публикации