Очільник єпископату РКЦ Німеччини запевнив про солідарність з Україною

05.12.2018 15:28 12

Очільник єпископату РКЦ Німеччини запевнив про солідарність з Україною

Зважаючи на тривалу війну, яку веде Росія в Україні, хочу запевнити Українську Греко-Католицьку Церкву та всімх людей у вашій державі про нашу солідарність. З тривогою спостерігаємо зростаючі перешкоди у судноплавстві в Азовському морі, яке для України має важливе значення. Ми мусимо й надалі вимагати від всіх учасників реалізацію Мінських домовленостей.

Про це у своєму листі до Патріарха Святослава, Глави УГКЦ, написав Райнгард кардинал Маркс, Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів Німеччини, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Свого листа кардинал Маркс написав у відповідь на листа, якого йому написали після завершення Синоду Єпископів УГКЦ, що проходив від 2 до 11 вересня 2018 року в Брюховичах біля Львова. При цій нагоді кардинал висловив слова вдячності за молитви в наміренні Церкви в Німеччині.

«З цікавістю прочитав ваш звіт про тематичну працю Синоду Єпископів УГКЦ, яка стосувалася проповідування Божого Слова в сучасному світі. Вона ж є центральною темою християнства та залишається одночасно одним із найбільших викликів для Церкви. З цілого серця зичу вам Божого благословення у впровадженні рішень Синоду в життя, особливо тих, котрі стосуються оживлення біблійного апостоляту. Нехай вони принесуть рясні плоди», — зазначив Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів Німеччини, говорячи про головну тему цьогорічного Синоду.

Ще однією темою листа стало питання численної еміграції українців до країн Західної Європи «у зв’язку з воєнним конфліктом». «Хочу наголосити, що ми з розпростертими обіймами приймаємо в Німеччині наших греко-католицьких братів у сестер у вірі. Дуже добре, що вони мають нагоду в громадах греко-католицького екзархату не тільки дотримуватися свого обряду, а й плекати власну культуру і традиції», — наголосив кардинал.

Водночас він запевнив, що «німецькі єпископи прагнуть підтримувати та розвивати співпрацю між українськими греко-католицькими громадами та латинськими парафіями». «Розвивати таким чином, щоб ми щоразу більше могли пізнавати власні традиції (римо- та греко-католицькі) як спільний християнський скарб. Не можна нехтувати спільним свіченням віри і співпрацею. Зрозуміло, що все повинно відбуватися у взаємній повазі один до одного; жодну зі сторін не можна силувати або примушувати до цього», — наголосив у своєму листі Райнгард кардинал Маркс.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/73785/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси Легальное казино FreePlay для настоящих игроков Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов

Публикации