Очільник ПЦУ Епіфаній зустрівся з родинами «в’язнів Кремля»

13.01.2019 20:49 0

Очільник ПЦУ Епіфаній зустрівся з родинами «в’язнів Кремля»

Глава Православної Церкви України, митрополит Київський та всієї України Епіфаній провів зустріч з родинами українців, яких утримують в Росії з політичних мотивів. Як повідомляє Радіо Свобода, це була неформальна зустріч за святковим столом у приміщенні Духовної академії, розташованому на території Михайлівського монастиря у Києві.

Окрім родичів політв’язнів, до розмови з очільником ПЦУ долучились представники посольств США та країн Євросоюзу.

Митрополит повідомив, що представники різних релігійних конфесій через Українську раду Церков і релігійних організацій звертаються до міжнародної спільноти – посприяти звільненню українців, ув’язнених російською стороною.

Під час святкової вечері її учасники, які належать до різних релігійних конфесій, спільно помолились за звільнення незаконно ув’язнених українців, і послухали колядки у виконанні семінарістів академії та відомих українських співаків Сергія Фоменка (Фоми) та Анжеліки Рудницької.

12 січня вважається Днем українського політв`язня. Саме в цей день у 1972 році почалася хвиля арештів української інтелігенції.

Як написала у Facebook уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, у російських в’язницях наразі утримують понад 80 громадян України за політичні погляди.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/74276/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотомагниты по хорошей цене Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Как получить разрешение на трудоустройство иностранцу Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 Качественные просмотры на ютуб от живых людей

Публикации