Очільники баптистів України обговорили складну ситуацію щодо релігійної свободи в "ЛНР"

30.08.2018 14:53 9

Очільники баптистів України обговорили складну ситуацію щодо релігійної свободи в

Нещодавно у "Луганській народній республіці" баптистів звинуватили у "екстремізмі", проукраїнській позиції та опечатали церкву.
Тому основну увагу приділили обговорюванню складної ситуації щодо релігійної свободи на непідконтрольних Україні територіях Донбасу. З огляду на це учасники Ради підготували лист до служителів і церков цих регіонів. Лист містить підбадьорення і підтримку, зокрема зазначається: «Церкви по всьому світі не забувають про ваші утиски і стоять разом з усіма нами у виломі за наш Край, за припинення агресії і війни, за повернення миру, свободи і добробуту на всі наші землі».
Також у листі керівники баптистів закликають тамтешніх служителів залишатися у служінні і виявляти справжню батьківську турботу про душі тих, кому поставленні служити серед теперішніх труднощів, викликів та випробувань. «Ми також готові підтримувати і всіляко сприяти тим, хто прийме рішення шукати кращу долю в інших місцях. Сила Братства виявляється тоді, коли ми разом в труднощах. Нехай Бог дасть мудрості кожному у розумінні Божої волі», – наголошується у листі.
Про унікальну можливість будівництва дитячих будинків сімейного типу говорили Вальдемар Шрьодер, голова німецького благодійного фонду «Міст в життя», та Михайло Атаманський, директор Центру християнського життя України. Представники фонду розповіли, що в країні вже відкрито п’ятдесят будинків, а до кінця року заплановано відкриття ще десятьох.
Також під час зустрічі йшлося про заплановані заходи. У вересні – проведення конференції Європейської баптистської федерації у Львові (26-29 вересня), обласних звітно-виборчих конференцій та святкування на Хрещатику Свята подяки (23 вересня). У жовтні – проведення конференції служителів «Наступне покоління в служінні» (12 жовтня) та стратегічної конференції (13 жовтня). Також на Раді затвердили структуру ВСЦ ЄХБ 2019-2024.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная обувь для ваших деток Запчасти на китайские автомобили Зимняя женская обувь для вашего комфорта Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора"

Публикации