Оцінку інтерв’ю Філарета російським ЗМІ має дати СБУ, - Разумков

10.07.2019 10:28 0

На інтерв’ю почесного Патріарха Православної церкви України Філарета російським пропагандистам, яке він дав у Києві, має реагувати СБУ і суд.

Як передає УНІАН, про це голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив на брифінгу, коментуючи інтерв’ю, яке дав в Києві російським журналістам з державного телеканалу РФ почесний Патріарх Філарет.

Разумков зазначив, що оцінку присутності в Україні російських пропагандистів має дати Служба безпеки.

"Буде правильно, якщо це коментуватимуть не політики, а прийматимуть рішення відповідні органи і суд. Причому, мені все рівно, це журналіст з Росії, чи з іншої держави - якщо він працює проти інтересів України, то реакція СБУ, правоохоронців, суду має бути в рамках закону і абсолютно компетентною", - сказав Разумков.

Також він додав, що його особиста позиція в тому, що ряд телеканалів є не засобами масової інформації, а одним із видів озброєння у гібридній війні.

Нагадаємо, в інтерв’ю пропагандистському телеканалу владика Філарет заявив, що Предстоятель ПЦУ і екс-президент Петро Порошенко його зрадили і нагадав, нібито він повинен був керувати церквою в Україні, а митрополит Єпіфаній - за кордоном.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76444/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить фотообои по лучшей цене Какова польза от автономной GSM сигнализации? Идеальные розовые кроссовки Nike M2K Tekno Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие

Публикации