Офіційно дата об’єднавчого Собору ще не оголошена, - речник УПЦ КП

15.11.2018 13:40 3

Офіційно дата об’єднавчого Собору ще не оголошена, - речник УПЦ КП

Речник Київського Патріархату архиєпископ Євстратій (Зоря) заявив, що наразі ще немає офіційної дати проведення об’єднавчого Собору. Тому не слід довіряти різним джерелам, які наполегливо поширюють чутки, що він ось-ось має відбутися.

Про це архиєпископ написав у себе на Фейсбуці.

«Дата Собору буде оголошена офіційно. Доки вона офіційно не оголошена - по суті дати немає. Так само, як проект Томосу був давно підготовлений - але документом він стане лише після офіційного ухвалення і поширення», - написав він.

Єрарх УПЦ КП пояснив з якою метою поширюють фейки про дату.

«Різні джерела, особливо засоби московської дезинформації в Україні, наполегливо поширюють чутки про дату Собору лише з однією метою: якщо з якихось причин саме в поширену ними дату Собор не відбудеться, бо процес підготовки ще триватиме - створити цунамі "зради"».

Цю технологію з десяток разів вже було використано дотепер. Пам‘ятаєте? - «Синод перенесено», «представники Константинополя відмовилися їхати в Україну», «Томосу не буде», «українське питання відклали»», - зазнначив владика Євстратій.

«Тож не треба сіяти безпідставні очікування - щоби потім так само безпідставно не ширилася "зрада"», - додав він.

За його словами, зараз триває підготовчий процес об’єднавчого Собору і проходить він «з позитивною динамікою з тверезим баченням з боку ключових осіб та з їхнім об‘єктивним бажанням якомога швидко досягти успішного завершенння - Томосу про автокефалію».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/73516/

Следующая новость
Предыдущая новость

Наружная реклама любого вида УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Оформление визы без проблем Получение кредита по выгодным условиям Лучшая мужская обувь на любой случай

Публикации