Офіційна делегація ПЦУ вирушила на грецький острів Патмос

24.03.2019 16:09 9

Офіційна делегація ПЦУ вирушила на грецький острів Патмос

За домовленістю з Вселенським Патріархатом та з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія розпочалася офіційна поїздка делегації Української Православної Церкви (ПЦУ) на о. Патмос (Греція). Про це повідомляє Фейсбук-сторінка ПЦУ.

Делегацію очолює архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Єрарх разом з українським духовенством відвідає монастирі, храми, святі місця острова.

Довідка. Патмос - один із островів Додеканесу у Греції, в Егейському морі, пов’язаний з ім’ям святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Саме тут, будучи на засланні, апостол написав «Апокаліпсис». Жива проповідь Євангелія, яка супроводжувалася чудесами апостола, навернула більшість жителів острова до християнства. Святий апостол і євангелист Іоан Богослов відійшов до Господа у віці близько ста років, довго залишаючись єдиним живим свідком земного шляху Спасителя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/75188/

Следующая новость
Предыдущая новость

СБУ притягла до відповідальності низку священиків УПЦ Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви 434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу Какими особенностями обладают современные ноутбуки? Сайт новых русских и актуальных трейлеров

Публикации