Офіцери ЗСУ разом з іноземними колегами молилися в Гарнізонному храмі Львова

16.10.2019 9:52 0

Офіцери ЗСУ разом з іноземними колегами молилися в Гарнізонному храмі Львова

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці – матері, наставниці та покровительки захисників України, у львівському гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, Архиєрейську Літургію очолив єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир Груца у співслужінні з військовими капеланами Львівської архиєпархії – о. Тарасом Михальчуком, о. Андрієм Хомишиним, о. Володимиром Адамчуком та ректором Українського католицького університету о. д-ром Богданом Прахом.

У спільній молитві взяли участь офіцери Збройних сил України, США, Канади, Великої Британії, Данії, Швеції, Литви та Польщі, курсанти Національної академії сухопутних військ, ліцеїсти Ліцею імені Герої Крут та прихожани.

Владика Володимир привітав з Днем захисника України всіх військовослужбовців і подякував їм за службу. По завершенню Літургії капелани освятили новий прапор ліцею імені Героїв Крут.

«Дякуємо і згадаймо у молитвах тих Героїв, які віддали свої життя за волю, незалежність, суверенітет та цілісність України – Січових cтрільців, Героїв УГА, УПА, АТО та ООС», – закликаюли військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/77453/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выкуп авто в Киеве: быстро, выгодно, надежно Кинг - казино, не способное разочаровать Как быстро и выгодно избавиться от отходов Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен

Публикации