Освітній центр за зразком УКУ хочуть побудувати протестанти у Слов'янську

12.11.2018 11:11 6

Освітній центр за зразком УКУ хочуть побудувати протестанти у Слов'янську

У Слов'янську парафіяни церкви "Добра звістка" мають намір побудувати освітній центр за зразком Львівського католицького університету. Про це розповів пастор церкви Петро Дудник, передає Depo.Донбас з посиланням на Своі.City.

Він зазначив, що будівництво університету, заснованого на християнських цінностях і високих освітніх стандартах європейського рівня - це важливий крок у перетворенні Донбасу.

За словами Дудника, в березні 2018 року він звернувся до Слов'янської міської ради з проханням виділити земельну ділянку, яка розташована неподалік від будівлі християнського центру "Добра звістка". Пастор надав депутатам ескізний план майбутнього навчального закладу, що включає в себе кілька будівель, супутню інфраструктуру та благоустрій прилеглої території.

Петро Дудник підкреслив, що до проекту у депутатів виникло чимало зауважень. Зокрема, більшість з них зацікавило, чи буде освітній центр мати статус релігійної організації, оскільки від цього залежить механізм передачі земельної ділянки. В результаті протестантам відмовили виділення землі під будівництво, пояснюючи це тим, що проект вимагає додаткових правок і пояснень.

Освітній центр за зразком УКУ хочуть побудувати протестанти у Слов'янську

"Основна перешкода на шляху реалізації моєї мрії - міська влада. Три десятки років земля стояла безхазяйна, там щосили ріс бур'ян. А коли я запропонував на цьому місці побудувати освітній заклад, раптом територія комусь знадобилася. Начебто на цьому пустирі буде парк. Принаймні, так говорили ще навесні. Але час йде, а на території навіть не робилися спроби щось зробити", - додав Дудник.

Він запропонував замість цієї землі виділити іншу, але "отримав від мера якусь пожмакану відповідь". "Поки питання вирішується в юридичній площині - ми займаємося реєстрацією навчального закладу, подаємо документи на ліцензування. Коли все це буде готово, тоді вже впритул займемося пошуком землі під будівництво або приміщення для оренди", - розповів Петро Дудник.

Освітній центр за зразком УКУ хочуть побудувати протестанти у Слов'янську

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/theology/73447/

Следующая новость
Предыдущая новость

Партии с денежными призами на кону Вагонка из ольхи, сосны и липы в любых объемах с быстрой доставкой Гадания онлайн стали реальностью Где заказать печать открыток? Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур

Публикации