Оркестр та хор львівської семінарії виступив перед Папою

30.08.2019 10:24 0

Оркестр та хор львівської семінарії виступив перед Папою

Зустріччю з Папою Франциском розпочалося Всецерковне паломництво УГКЦ до Рима з нагоди 50-річчя посвячення собору Святої Софії.

28 серпня, українська делегація взяла участь в аудієнції із Папою Римським Франциском. Серед її членів були оркестр та хор Львівської духовної семінарії Святого Духа, які виступили перед Папою. Про це ідеться на фейсбук-сторінці семінарії, повідомляє Твоє місто.

«Брати-семінаристи мали унікальну нагоду прямо на площі перед базилікою святого Петра, серед численної кількості учасників аудієнції, в присутності Папи Франциска виконати декілька своїх творів. Окрім цього, по завершенні загальної зустрічі вихованці семінарії спільно з отцями-настоятелями особисто поспілкувались із Святішим Отцем та зробили пам’ятні фото», – ідеться в дописі.

Оркестр та хор львівської семінарії виступив перед Папою

Щосереди Папа Римський Франциск на площі святого Петра у Ватикані зустрічається з паломниками. 28 серпня тут були й українці, які приїхали до Рима до собору Святої Софії.

Семінарісти зі Львова привітали Святішого Отця, передали йому картину із зображенням семінарії, а також виступили із різними композиціями, зокрема народними, в оригінальних аранжуваннях керівника духового оркестру семінарії Андріяна Леськіва. Папа Римський лишив свій автограф на барабанних паличках одного з оркестрантів.

За словами ректора Львівської духовної семінарії Ігоря Бойка, картину із зображенням навчального закладу підготувала Оксана Крушельницька.

«Папа Франциск радо прийняв дарунок від нашої семінарії. Він радо розповів нам про українського греко-католицького священика Степана Чміля, приклад служіння якого він запам’ятав на все життя», – додає Ігор Бойко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/77009/

Следующая новость
Предыдущая новость

Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Детокс процедуры: польза и вред, риски мероприятий при горечи во рту Изготовление световых коробов Большой выбор межкомнатных дверей

Публикации