Оприлюднено постанови Синоду єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

06.11.2019 10:11 0

Оприлюднено постанови Синоду єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

1 листопада в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася Шоста сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо Постанови цієї сесії Синоду.

Єпископи Києво-Галицької Митрополії УГКЦ розглянули стан душпастирства покликань у вказаній митрополії. Було вирішено розробити план душпастирства покликань у Києво-Галицькій митрополії та представити його на наступній сесії Синоду.

Йшлося про стан судочинства у Києво-Галицькій митрополії. Єпископи обговорили також стан соціального служіння на Донбасі.

Було затверджено як головну тему Сьомої сесії Синоду – «Підготовка Києво-Галицької митрополії до участі в Патріаршому Соборі’2020.» Сьому сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ вирішено провести у травні 2020 року в м. Києві, у Патріаршій резиденції.

Постанови поширив Департамент інформації УГКЦ.

ПОСТАНОВИ

Шостої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицької Митрополії УГКЦ
1 листопада 2019 року Божого,
м. Київ, Патріарша резиденція

1. Взяти до уваги стан виконання Рішень П’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви.

2. Взяти до уваги стан душпастирства покликань у Києво-Галицькій митрополії.

3. Доручити о. Петрові Жуку, ректору Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, координувати душпастирство покликань у Києво-Галицькій митрополії.

4. Доручити о. Петрові Жуку у співпраці із синкелами у справах священства та відповідальними у Києво-Галицькій митрополії за душпастирство покликань до священства та богопосвяченого життя розробити план душпастирства покликань і представити на наступній сесії Синоду.

5. Взяти до уваги стан справ у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії.

6. Взяти до уваги стан постійної формації в Києво-Галицькій митрополії і поблагословити подальшу працю отця Василя Чудійовича в цій ділянці.

7. Взяти до уваги стан судочинства в Києво-Галицькій митрополії.

8. Взяти до уваги стан поширення видання «Наш собор» на теренах Києво-Галицької митрополії.

9. Взяти до уваги стан соціального служіння на Донбасі.

10. Затвердити як головну тему Сьомої сесії Синоду – «Підготовка Києво-Галицької митрополії до участі в Патріаршому Соборі’2020.»

11. Сьому сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ провести у травні 2020 року Божого в м. Києві, у Патріаршій резиденції.

Ці рішення набирають чинності 14 листопада 2019 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/77683/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купівля, продаж та оренда землі в Україні У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Как выбрать кастрюлю Профессиональная организация безопасности в Киеве Скачать спокойную музыку для фона

Публикации