ООН виступила з вимогою не виселяти Кримську єпархію ПЦУ з кафедрального собору

22.09.2019 0:39 0

ООН виступила з вимогою не виселяти Кримську єпархію ПЦУ з кафедрального собору

Комітет ООН з прав людини знову вимагає від Росії не виселяти Кримську єпархію ПЦУ з кафедрального собору. Про це в Facebook повідомив представник прихожан, експерт Регіонального центру прав людини Сергій Заєць, інформує Телеграф.

"У той час як на сесії ОБСЄ щодо Людському виміру у Варшаві представники РФ розповідають, що в Криму все добре, в Сімферополі триває захоплення останнього храму", - зазначив він.

Заєць також додав, що згідно з рішенням окупаційного суду, представники ПЦУ повинні звільнити приміщення до 23 вересня.

8 червня "арбітражний суд Криму ухвалив рішення розірвати договір оренди приміщень, який до окупації був укладений з Кримською єпархією УПЦ КП.

"Суд" зобов'язав церкву повернути приміщення "Міністерству майнових і земельних відносин" Криму і стягнути в дохід бюджету РФ 12 тис. рублів державного мита. Приводом для розірвання договору стала заборгованість в розмірі 2,3 грн.

24 липня Кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира і Ольги ПЦУ пограбували. За словами архиєпископа Кримської єпархії ПЦУ Климента, з храму вкрадені всі церковні речі Кримського єпархіального управління.

Він зазначив, що "міністр майнових і земельних відносин" Криму Анна Анюхина організувала під виглядом "внутрішнього ремонту» розгром церкви, поки Климент перебував на конференції з питань релігійної свободи у Вашингтоні.

2 серпня окупаційна влада Криму знову відмовили в реєстрації Кримської єпархії Православної Церкви України.

19 серпня Управління Кримської єпархії ПЦУ оскаржило рішення "арбітражного суду Криму" за позовом "Міністерства майнових і земельних відносин Криму" про розірвання договору оренди приміщень собору в Сімферополі.

29 серпня більше 50 прихожан ПЦУ в Криму звернулися до Комітету з прав людини ООН через захоплення окупантами останнього храму Кримської єпархії ПЦУ.

3 вересня «Апеляційний суд» в Севастополі залишив без зміни рішення суду про виселення Кримської єпархії ПЦУ з Кафедрального собору святих рівноапостольних князів Володимира і Ольги.

9 вересня Комітет ООН з прав людини заборонив Росії виселяти Кримську єпархію ПЦУ з храму в окупованому Сімферополі.

Правозахисники кілька років фіксують факти того, як російська влада в окупованому Криму систематично порушують свободу віросповідання.

Керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник зазначила, що за час окупації Криму майже всі релігійні громади та організації зазнали утисків, обмежень, переслідувань, крім Церкви Московського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/77212/

Следующая новость
Предыдущая новость

Детские игровые площадки, центры, качели УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Как выиграть в Пари Матч игровые автоматы businesslink.org.ua? Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения

Публикации