Олександрійський Патріарх особисто оголосив, що рішення про визнання ПЦУ є виваженим

08.11.2019 20:29 0

Олександрійський Патріарх особисто оголосив, що рішення про визнання ПЦУ є виваженим

З'явилось відео виступу Олександрійського Патріарха Феодора ІІ, де він пояснює рішення своєї Церкви визнати ПЦУ.

"Давньовстановлений Патріархат Олександрії після багатьох молитов, після багатьох обдумувань, в присутності багатьох архієреїв, в присутності його світлості посла Еллади, хотів би офіційно заявити, що з сьогоднішнього дня вніс в Диптихи Православну Автокефальну Церкву України".

Номер протоколу 115/2019 переклад Сerkvarium.

Високопреосвященним і преосвященним Архієреям нашого Святішого Апостольського Престолу Святого Марка Возлюблені святі Архієреї, Після всього того, що з позитивним результатом ми обговорили і особисто з кожним з вас, і після зрілого обміркування і численних молитов, закликавши натхнення Утішителя Святого Духа, і піклуючись про єдність Православної Церкви, ми прийшли до рішення визнати Автокефалію Православної Церкви України і її Предстоятеля Блаженнішого к.к. Епіфанія, бо прийшов час.

+ Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II У великому граді Олександрії 8 листопада 2019

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/77734/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как обезопасить дом от взлома Играйте в слоты без регистрации Качественные строительные материалы Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Лучшие автоматы современности только в казино Вулкан 777

Публикации