Олег Скрипка у Луцьку допомагав збирати гроші на церкву у Волновасі

21.02.2018 19:53 18

Олег Скрипка у Луцьку допомагав збирати гроші на церкву у Волновасі

Олег Скрипка дав благодійний концерт в Луцьку на підтримку будівництва храму в місті Волноваха.

Про це пвідомляє ВолиньРоsт.

Під час події зібрали понад 300 тисяч гривень. Дійство відбулося у вівторок, 20 лютого у волинському драмтеатрі.

Ідея створення цього проекту виникла під час поїздки на Схід у покійного Луцького міського голови Миколи Романюка. Перші розмови про спорудження церкви розпочались у лютому 2017 року, а будівництво розпочали в березні того ж року.

Для реалізації проекту наразі використали понад 3,5 мільйона гривень. Не вистачає ще близько півтора мільйона.

Захід розпочався із вшанування загиблих хвилиною мовчання. Далі мовив слово митрополит УПЦ КП Михаїл (Зінкевич).

«Ми надихаємось нашими героями, котрі загинули на Майдані та на Сході. Ця церква покаже, що Україна єдина», - зауважив він.

На цю подію запросили родичів покійних бійців, яким віддячили щирими оплесками та квітами.

У благодійному концерті також прийняв участь і соліст відомого луцького гурту «Чорні Черешні» Юрій Поліщук.

Як відомо, Олег Скрипка неодноразово приймав участь у благодійних проектах на підтримку бійців та їхніх родичів. Перед виступом співак промовив слова вдячності за підтримку цього проекту.

Я сподіваюсь, що саме наша з вами позиція зупинить ворога і нарешті на нашій землі настане мир і прекрасна Україна проявить свій потенціал, як творчий так і економічний», - додав Скрипка.

Як інформувала РІСУ, вже три роки поспіль духовенство УПЦ Київського Патріархату з Волині опікується містом Волноваха, адже саме тут 22 травня 2014 року російські окупанти та терористи розстріляли військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади, уродженців Волині.

З того часу силами Волинської єпархії УПЦ КП у Волновасі будується церковно-волонтерський комплекс, організовується відпочинок та екскурсії на Волинь для дітей з Донбасу, відбувається обмін вчителями між Донецькою та Волинською областями, священики постійно привозять до Волновахи гуманітарну допомогу зібрану на Волині.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/70171/

Следующая новость
Предыдущая новость

Надмогильні плити від професійних майстрів Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве Большой выбор качественных диванов по выгодным ценам в Тернополе Здоровье всей семьи: пресс для яблок и вакууматоры для дома Электронные весы от Веспрома – качество и надежность

Публикации