Олег Сенцов хоче зустрітися з архиєпископом УПЦ КП

05.06.2018 9:54 9

Олег Сенцов хоче зустрітися з архиєпископом УПЦ КП

Український режисер Олег Сенцов, який незаконно утримується в колонії суворого режиму на Росії, погодився на зустріч з архиєпископом Сімферопольським і Кримським УПЦ КП Климентом, який приїхав до нього в Ямало-Ненецький автономний округ. Про це повідомила його сестра Наталя Каплан, зазначає ZN,UA.

"Підсумок. Олег все-таки погодився на зустріч з Климентом", - написала Каплан на своїй сторінці в Facebook.

Раніше вона повідомила, що її брат відмовився від зустрічі з атеїстичних переконань.

"До Олега в Лабитнангі приїхав архиєпископ Климент... Але ми домовлялися, що перед приїздом я запитаю Олега, чи хоче він цієї зустрічі. Все ж таки Олег не є прихильником релігії, причому будь-якої. Питається, навіщо потрібні були ці домовленості? Отже Олег категорично відмовився", - написала Каплан.

1 червня Предстоятель УПЦ КП Філарет підписав листа до начальника колонії "Білий ведмідь" міста Лабитнангі на Росії, де утримується Сенцов, про надання можливості архиєпископу Клименту (Кущу) відвідати ув'язненого для виконання пастирських обов'язків. Пізніше в УПЦ КП поінформували, що архиєпископ Климент відбув до місця утримання Сенцова, отримавши відповідне благословення Патріарха Філарета.

Нагадаємо, 14 травня український режисер Олег Сенцов оголосив голодування в російській в'язниці. За словами Сенцова, якщо його вимоги не будуть виконані, він готовий померти.

У період з 1 по 3 червня в десятках міст і країн світу люди вимагали звільнення українців-політв'язнів.

Українського режисера Олега Сенцова разом з Олександром Кольченко затримали співробітники ФСБ навесні 2014 року в окупованому Криму. Їх вивезли на Росію, де Сенцова засудили за сфабрикованим звинуваченням в організації теракту до 20 років колонії суворого режиму. Кольченко отримав 10 років позбавлення волі. Обидва провину не визнали.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71358/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оборудование для аквариумов и товары для животных Лазерные станки для любых целей Бетономешалка - устройство и применение Почему так любят пиццу? Справка 302 н для трудоустройства

Публикации