Окупаційна влада вчинила погром у кафедральному соборі УПЦ КП в Сімферополі

31.08.2017 14:30 9

Окупаційна влада вчинила погром у кафедральному соборі УПЦ КП в Сімферополі

Про подію на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський діяч, генеральний директор ДП "Національне газетно-журнальне видавництво" Андрій Щекун. За його словами, силовики повністю заблокували храмові приміщення, не впускаючи всередину не лише вірян, а й архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента (Куща). До того ж, нападники влаштували конфіскацію образів.
Сам архієпископ Климент у коментарі виданню "Крим.Реалії" повідомив, що о 10-й ранку представники окупаційної "виконавчої служби" зламали двері до приміщень першого поверху та до вівтаря собору на другому поверсі. При цьому вони мали при собі рішення "суду", за якими з приміщень має виселитися Духовний центр Кримської єпархії, який де-факто не існує понад два роки.

Фото Facebook

Источник

Розвиток компанії: ключові фактори стабільного зростання та підвищення конкурентоспроможності BAS бухгалтерія: автоматизація бухгалтерського обліку та фінансового управління підприємством Маркировка товаров: как избежать головной боли Искусство упаковки: новые горизонты полиграфии Базальтовый утеплитель для фасада: крепление дюбелями без ошибок

Публикации