Окупанти хочуть створити "реабілітаційний центр"для кримських мусульман з "Хізб ут-Тахріру"

05.04.2019 2:59 9

Окупанти хочуть створити

Підконтрольна Кремлю влада анексованого Криму планує відкрити "центр реабілітації" для прихильників ісламської партії "Хізб ут-Тахрір".

Про це повідомляє так званий депутат Держдуми Росії від Криму Руслан Бальбек, пише Українська правда з посиланням на "РИА Новости". Прихильників організації, яку Росія визнала екстремістською, пропонують звільняти від кримінальної відповідальності, якщо вони офіційно "відмовляться від деструктивних політичних і релігійних поглядів після курсу психологічної та духовної реабілітації".

"Реабілітаційний центр" планують відкрити при "Духовному управлінні мусульман Криму".

"Екстремізм і його вчення потрібно випалювати не тільки силою зброї, а й духовним перевихованням. У Криму продовжують таємно діяти заборонені в РФ екстремістські організації. І хоча більшість молоді – законослухняна, проте знаходяться ті, хто потрапляє під вплив цих екстремістських сект", – сказав Бальбек.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75309/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор наручных часов мировых брендов Лучший восточный сериал 2017 «Мехрамис»: смотреть онлайн в хорошем качестве Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у? Playson підкорює піски Стародавнього Єгипту з 9 щасливими фараонами Игровые автоматы X-казино

Публикации