Окупанти хочуть створити "реабілітаційний центр"для кримських мусульман з "Хізб ут-Тахріру"

05.04.2019 2:59 9

Окупанти хочуть створити

Підконтрольна Кремлю влада анексованого Криму планує відкрити "центр реабілітації" для прихильників ісламської партії "Хізб ут-Тахрір".

Про це повідомляє так званий депутат Держдуми Росії від Криму Руслан Бальбек, пише Українська правда з посиланням на "РИА Новости". Прихильників організації, яку Росія визнала екстремістською, пропонують звільняти від кримінальної відповідальності, якщо вони офіційно "відмовляться від деструктивних політичних і релігійних поглядів після курсу психологічної та духовної реабілітації".

"Реабілітаційний центр" планують відкрити при "Духовному управлінні мусульман Криму".

"Екстремізм і його вчення потрібно випалювати не тільки силою зброї, а й духовним перевихованням. У Криму продовжують таємно діяти заборонені в РФ екстремістські організації. І хоча більшість молоді – законослухняна, проте знаходяться ті, хто потрапляє під вплив цих екстремістських сект", – сказав Бальбек.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/75309/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие автоматы современности только в казино Вулкан 777 Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ О преимуществах ламината Balterio

Публикации