Окупанти тероризують на Донбасі всі Церкви, крім УПЦ (МП), - дослідження

25.10.2017 11:37 0

Окупанти тероризують на Донбасі всі Церкви, крім УПЦ (МП), - дослідження

На окупованій території Донбасу процвітають тільки церкви УПЦ (МП), оскільки обслуговують окупантів. Про це йдеться в дослідженні "Окупований Донбас: економіка, демографія, групи впливу. Стратегії для України", проведеного спільно Центром вивчення Росії та окупованих територій і виданням "Деловая столица".

Як йдеться у дослідженні, священики УПЦ (МП) освячують бойовиків так званих "ДНР" і "ЛНР" "на ратні подвиги" зі схвалення вищих єрархів УПЦ (МП) в регіоні.

"Єрархи УПЦ (МП) стали частиною ідеологічно пропагандистського апарату окупаційного режиму. А всім іншим християнським конфесіям створюється все більше перешкод, священики і пастори знаходяться під постійною загрозою репресій", - зазначається в дослідженні.

"При цьому боротьба з "розкольниками" і "сектантами", тобто з УПЦ КП і протестантськими церквами, стала частиною офіційної ідеології і політики окупаційної влади. Фактично УПЦ (МП) і окупаційний режим займаються взаємним обслуговуванням. З цього випливає, що в разі повернення українського контролю над усім Донбасом ця деокупація буде ілюзорною, якщо УПЦ (МП) збереже її монопольне становище, а її єрархи, обслуговували окупантів, продовжать насаджувати "русский мир" в мізках місцевих жителів", - пишуть автори дослідження.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/68745/

Следующая новость
Предыдущая новость

Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви

Публикации