Окупанти підкидають кримським татарам зброю та релігійну літературу, - правозахисниця

14.09.2019 5:14 0

Окупанти підкидають кримським татарам зброю та релігійну літературу, - правозахисниця

Кримським татарам під час обшуків в окупованому Росією Криму підкидають релігійну літературу, яка нібито засвідчує приналежність до забороненої в Росії релігійної організації Хізб ут-Тахрір.

Про це під час пресконференції "В'язень Кремля Едем Бекіров на волі" розповіла правозахисниця Таміла Ташева, повідомляє "Прямий".

"Під час обшуків підкидають здебільшого релігійну літературу. Також підкидають патрони або зброю. Але більшість випадків пов'язані з начебто участю цих осіб у забороненій в РФ організації Хізб ут-Тахрір, яка в Україні існує абсолютно законно. Відповідно, підкидають літературу, яка начебто може видавати приналежність до цієї релігійної громади. Коли ми спілкувалися з жертвами подібних обшуків, виявлялось, що література була абсолютна "чиста", ніби тільки що надрукована на принтері. Цю літературу підкидали під холодильник, за тумбочку. Але коли її діставали, на ній не було навіть пилу. Навіть діти казали, що так бути не може, щоб брошура, яку знайшли при обшуках була такою білою й чистою", - зазначила правозахисниця.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/77126/

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинский портал – все о вирусах и борьбе с ними Как получить займ без справки о доходах? Миниатюрная овчарка - вельш корги кардиган Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Казино Кинг: видеопокер для широкого круга игроков

Публикации