Окупанти в Криму прокладають водогін на місці мусульманського цвинтаря

07.09.2019 3:51 0

Окупанти в Криму прокладають водогін на місці мусульманського цвинтаря

На місці мусульманського поховання у Кіровському районі окупованого Криму проводяться будівельні роботи з прокладання водогону, через які нищиться поховання.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт МінТОТ.

"На місці мусульманського поховання у зниклому с. Унгут Кіровського району тимчасово окупованого Криму проводяться будівельні роботи, пов’язані з прокладанням водогону з північних районів Криму в Керч. Таку інформацію зафіксувало МінТОТ в ході здійснення моніторингу правового режиму тимчасово окупованої території", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, ймовірно, що під час підготовчих робіт до прокладення водогону на місці поховання проводяться "археологічні розкопки", при цьому мусульманські поховання окупаційна влада намагається представити як "древньоскіфські поховання".

"Місцеві мешканці звернулися до органів окупаційної адміністрації з вимогою обійти кладовище під час спорудження водогону", – зазначили в МінТОТ.

МінТОТ заявляє про неприпустимість руйнування поховань, культових об’єктів, об’єктів історичної спадщини на тимчасово окупованій території України.

"Неспроможність держави-окупанта забезпечити базові потреби населення не може бути виправданням подібного варварства", – йдеться в заяві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/vandalism/77071/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тысячи люстр на одном сайте Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru Сыграйте в бесплатные игровые аппараты на сайте онлайн казино klub-Vulcan-24 Развлечения и заработок на ведущем игорном ресурсе Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого

Публикации