Окупанти відмовилися реєструвати в Криму Українську Церкву — активісти

24.04.2019 12:04 3

Окупанти відмовилися реєструвати в Криму Українську Церкву — активісти

Окупаційне управління міністерства юстиції РФ по Криму відмовило в реєстрації релігійної організації "Український православний прихід святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги" за заявкою архиєпископа Климента. Про це повідомляє УНН з посиланням на громадську організацію "КримSOS".

"За результатами розгляду вищевказаних документів 12 квітня 2019 року управлінням з підстав, передбачених частиною 1 статті 12 Федерального закону від 26 вересня 1997 року № 125-ФЗ "Про свободу совісті та релігійні об'єднання", прийнято рішення про відмову в державній реєстрації організації при її створенні", - цитує організація відповідь окупаційного відомства.

Зазначено, що конкретні підстави, за якими було відмовлено в реєстрації, не уточнюються.

У зазначеній статті закону йдеться, що підставою для відмови в реєстрації може бути, зокрема, невідповідність цілей організації Конституції Росії, неправомочність засновника, або невизнання створюваної організації в якості релігійної, додали в організації.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75555/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выездное ресторанное обслуживание: секрет идеального праздника Православный сайт со всей необходимой информацией Большой выбор межкомнатных дверей С качественным и удобным постельным бельем ваш сон будет как у младенца Профессиональный татуаж в Краснодаре

Публикации