Одеський митрополит УПЦ нагородив генерального консула Греції

30.08.2018 18:54 3

Одеський митрополит УПЦ нагородив генерального консула Греції

У своєму вітальному слові митрополит Агафангел висловив повагу до високої місії консула, яку вона здійснювала протягом двох років в Одесі, зміцнюючи відносини між народами України і Греції, і побажав подальшої допомоги Божої на благо своєї держави.
За працю і зміцнення дружби між Одеською єпархією і Грецьким консульством митрополит Агафангел нагородив Деспіну Кукулопулу відзнакою Одеської єпархії УПЦ.
"У свою чергу пані Деспіна Куколопуло відзначила величезний внесок митрополита Агафангела в розвиток Православ’я на півдні України та зміцнення дружби і співпраці між народами України і Греції. Наприкінці зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками", - пише сайт УПЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие подарки для близких Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей? Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета

Публикации