Оголошено тендер на реставрацію колишніх келій храму св. Климента Шептицького у Львові

01.10.2019 15:02 30

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради оголосило тендер у системі ProZorro на реставраційно-ремонтні роботи приміщень пам'ятки архітектури місцевого значення – колишніх келій костелу Казимира на вул. М. Кривоноса, 1, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 16 жовтня, а очікувана вартість послуг становить 5 360 344 грн.

Як вказано у закупівлі, під час реставрації у будинку відновлять 20 келій, облаштують та пофарбують підлогу, обштукатурять стіни, тощо.

Зазначимо, храм священномученика Климентія Шептицького (колишній костел Святого Казимира) – пам'ятка архітектури XVII століття у Львові. Він був побудований в 1656–1664 роках для ченців римо-католицького ордена реформатів.

У 2007 році костел передали УГКЦ під посвятою св. Климентія Шептицького. В корпусах монастиря реформатів і шпиталю милосердя розташований навчальний корпус Львівського державного університету внутрішніх справ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/77322/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ Качественный табак и кальян по доступным ценам Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Тотал меньше 2.75: что это значит в ставках на спорт Мульчирование: преимущества и специфика технологии

Публикации