«Обираймо того, з ким пройдемо вперед, до свободи», - Глава УГКЦ про вибори Президента

27.03.2019 11:11 57

«Обираймо того, з ким пройдемо вперед, до свободи», - Глава УГКЦ про вибори Президента

Глава УГКЦ Патріарх Святослав звернувся до українців із відеозверненні щодо виборів Президента України.

Духовний лідер греко-католиків навів паралель з історією виходу вибраного народу з єгипетської неволі. «Пустившись у цей шлях від рабства до свободи, ми, подібно як одвірки ізраїльтян, стали «позначені» кров’ю героїв Небесної сотні, їхньою пасхальною жертвою. Тепер ми опинилися перед наступним етапом нашої ходи – ходи в пустелі, але ходи до свободи», – підкреслив Глава Церкви.

Предстоятель переконаний, що наш вибір під час президентських виборів є надзвичайно подібний до того вибору, що його мусів зробити ізраїльський народ біля гори Синай: йти за справжнім, живим Богом, чи йти за золотим тельцем, тобто тим уявний та фальшивим богом, який веде до смерті?!

«Я хочу звернутися до всіх вас підійти до цього свідомого та добровільного вибору з великою відповідальністю. Я усіх закликаю: обов’язково прийти проголосувати й узяти участь у цих виборах. Я також заохочую йти до Божої правди, Божих заповідей, навіть якщо цей шлях буде тяжким, сповненим різного роду небезпек і випробувань. Не обираймо того, хто хоче сповнити наші приземлені людські, а й деколи низькі мрії. А йдемо за тим, хто нас веде дорогою Божих заповідей. Я хочу запросити всіх вас зрозуміти, що ваш вибір є важливим християнським духовним обов’язком», – наголосив у своєму слові до вірних Блаженніший Святослав.

Він переконаний, що українцям варто обирати того, з ким ми пройдемо наступний етап на шляху до свободи. «Як ізраїльський народ мав спокусу повернутися назад до рабства, назад до Єгипту, назад до влади фараону, так само і ми маємо зараз вагання: йти вперед чи йти назад. Заклик, який скеровує до нас Господь, – є закликом йти вперед до свободи, ставати вільними та гідними у нашій пасхальній ході. Нехай Господь дарує нам духовний шлях, який лежить через ці вибори як шлях до миру, істини та справжньої свободи», – наприкінці зауважив Предстоятель УГКЦ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.l

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/75215/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Диагностика и ремонт турбины любой сложности Утепление трубопроводов в Киеве Как получить живые просмотры на Ютубканале Как подготовить ребёнка к школе

Публикации