Німецького католика-капелана нагороджено медаллю «За сприяння Збройним силам України»

24.09.2018 18:48 3

Німецького католика-капелана нагороджено медаллю «За сприяння Збройним силам України»

Оскільки військові капелани є тими, хто несе мир, темою Конференції було обрано «Мир у глобалізованому світі».
Під час Конференції владика Михайло (Колтун) вручив монсеньйору Йоахиму Сімону, уповноваженому військового капеланства Німеччини до оперативного командування Бундесверу, відзнаку МО України – медаль «За сприяння Збройним силам України». Єпископ наголосив, що монсеньйор Йоахим Сімон вже понад 10 років підтримує військове капеланство України і в такий спосіб сприяє творенню миру в Україні.
Загальна конференція католицьких військових капеланів у Німеччині відбувається щороку. Традиційно цей захід триває тиждень. Його метою є підсумувати досягнення капеланського служіння та обговорити виклики сьогодення, зміни в Бундесвері, обмінятися досвідом із капеланами інших країн, а також створити можливість зустрічі капеланів і представників влади для висловлення прохань, питань та пропозицій.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Качественные итальянские межкомнатные двери Система онлайн платежей iBox Вулкан казино онлайн - официальная страница wulcan.org.ua

Публикации