Нові обличчя: Голова Луганської ВЦА є засновником релігійної організації, яка діє в ОРДЛО

02.07.2019 11:40 0

Нові обличчя: Голова Луганської ВЦА є засновником релігійної організації, яка діє в ОРДЛО

Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький є засновником релігійної організації «Парафія на честь святителя та сповідника Луки Кримського міста Луганська» (ЄДРПОУ 37057576), яка діє на окупованих територіях Луганської області.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив волонтер Роман Синіцин, пише видання Аргумент.

Він, зокрема повідомив, що у своїй декларації за 2017 рік Комарницький вказав недостовірні відомості — з невідомої причини приховав, що є засновником вищезгаданої релігійної організації.

Ця релігійна організація є парафією Української Православної Церкви Московського Патріархату, вона діє на території Луганської області, а свої служби переважно проводить на території Луганського медичного університету, розташованого в окупованому Луганську.

Скоро там закінчать будувати і новий храм, — розповів Синіцин.

За словами активіста, цю інформацію він отримав від місцевого священика, з яким зв’язався, просто зателефонувавши за номером телефону, вказаним у реєстрі.

Крім того, серед інших засновників цієї релігійної організації Синіцин виявив сепаратистів.

Так, двоє із співзасновників цієї парафії — Ковшарова Любов Петрівна і Ковшаров Олег Васильович із селища Хрящуватого — у 2014 році потрапили до відеосюжету, знятого проросійським британським журналістом Гремом Філіпсом. На цьому відео можна побачити, як Олег Ковшаров заявляє, що «люди в Україні тут жити вже не будуть», а Любов Ковшарова запевняє, що вони «хочуть тільки Новоросію».

Ще один співзасновник цієї релігійної організації — Бербець Едуард Миколайович, згідно з повідомленнями ЗМІ сепаратистів, є чиновником так званої ЛНР, зазначає Синіцин. Так, на початку цього року з’явився сюжет телебачення сепаратистів, на котрому Бербеця називають «в. о. очільника державного митного комітету ЛНР».

Нагадаємо, призначити Комарницького очільником Луганської ОДА президент України Володимир Зеленський запропонував уряду минулого тижня. На засіданні Кабміну 26 червня запропоновані кандидатури були підтримані.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76357/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные кеды Converse Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине Єпископ УПЦ КП відвідав військових у зоні АТО Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой

Публикации