Новинський чартером привіз «десант» УПЦ (МП) на зустріч з Патріархом Варфоломієм

23.06.2018 18:13 3

Новинський чартером привіз «десант» УПЦ (МП) на зустріч з Патріархом Варфоломієм

Депутат Дмитро Тимчук у себе на сторінці у Facebook повідомив, що для для перельоту єрархів спеціально найняли чартер, інформує «Релігійна правда».

“І за доброю традицією вояж адептів “руського міра” від українського екзархату РПЦ до Вселенського Патріарха фінансує відомий «патріот України» Вадим Новинський“, – написав він.

Необхідність вояжу високих духовних чинів УПЦ (МП) на Фанар, за його словами, обумовлена зривом планів російського агресора щодо недопущення отримання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.

“У Кремлі і керівництві РПЦ починають розуміти дипломатичну незворотність процесу, в результаті чого, в даний час йде перегляд подальшої стратегії з протидії створенню та становленню Української Помісної Православної Церкви, включаючи і радикальний сценарій, про тонкощі яких група ІС повідомлялараніше“, – пише Тимчук.

“Особливий інтерес в даній історії представляє організаційний момент. А саме,виникає питання: представники українського екзархату РПЦ і цього разу будуть пробиватися на зустріч у супроводі «дипкорпусу» країни агресора, як це сталося під час грудневого вояжу митрополита Антонія, протоієрея Миколая (Данилевича) і народного депутата Новинського? Тоді, нагадаємо, «делегацію» зустрічав і супроводжував заступник генерального консула РФ в Стамбулі Дмитро Євдокимов”, – резюмував нардеп.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71587/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как быстро и выгодно избавиться от отходов Детская комната для двоих детей: фото и варианты планировки Игровые автоматы Золотой Кубок Качественная чистка вашего ПК У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш"

Публикации