Новинський вже пообіцяв повернути УПЦ МП «усі незаконно відібрані храми»

19.04.2019 13:19 0

Новинський вже пообіцяв повернути УПЦ МП «усі незаконно відібрані храми»

Перехід храмів УПЦ МП в підпорядкування Православної Церкви України проходить шляхом "рейдерських захоплень" за підтримки місцевої влади та потурання правоохоронних органів. Про це заявив глава фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді Вадим Новинський, повідомляє Фокус.

"Влада, яка відходить, продовжує гоніння на канонічну Українську Православну Церкву і рейдерські захоплення її храмів, особливо в єпархіях, розташованих в Західній Україні", - заявив він.

"Не порушуйте законодавство і Конституцію України на догоду президенту, який уже йде геть, інакше будете притягнуті до відповідальності за рейдерські захоплення храмів в суворій відповідності до українського законодавства", - підкреслив він.

"Все це свавілля відбувається при повному сприянні губернаторів західних областей - Рівненської та Волинської області. А також цьому сприяють глави районних адміністрацій і сільських рад. І все це відбувається при повному потуранні силовиків західної України, оскільки всі звернення віруючих до правоохоронних органів залишаються без уваги" , - зазначив Новинський.

У зв'язку з цим нардеп додав, що храми, які "були захоплені незаконно" будуть повернуті УПЦ МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/75495/

Следующая новость
Предыдущая новость

Акційний пакет для нових абонентів “Волі” Выбираем бутсы для футбола Избавьтесь от скуки раз и навсегда! Украинский Вулкан - где выбрать лучший вариант? Як вибрати якісний ортопедичний матрац

Публикации