Новий Lamborghini, подарунок Папі, продадуть заради благодійності

16.11.2017 13:13 0

Новий Lamborghini, подарунок Папі, продадуть заради благодійності

Італійський виробник суперкарів Lamborghini підніс Папі Римському Франциску спорткар Huracan. Користуватися унікальним подарунком Франциск не планує: машину продадуть на аукціоні, а виручені від продажу гроші передадуть виключно на благодійні цілі - понтифік заздалегідь розпорядився, куди слід спрямувати отримані кошти.

Так, допомогу отримають жертви торгівлі людьми, а також християни, які постраждали від дій ІГІЛ, повідомляє «Автоблог».

Крім того, адресатами стануть італійські благодійні фонди, що допомагають жінкам і дітям Африки.
До автомобілів 80-річний Папа Франциск ставиться прохолодно. Відомо, що понтифік часто їздить на громадському транспорті, а іноді сідає за кермо 33-річного Renault 4 - цю машину главі Святого Престолу подарував італійський священик.
Що стосується Lamborghini Huracan, то задньопривідний спорткар білого кольору, прикрашений золотистими смужками (забарвлення символізує кольори прапора Ватикану), зібраний фахівцями заводського підрозділу з персоналізації Ad Personam і буде проданий на торгах 12 травня 2018 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/69013/

Следующая новость
Предыдущая новость

Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою "ЛНР", каже, що це "провокація" Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП) Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501

Публикации