Новий статут УГКЦ "регулюватиме всі нюанси Синоду Єпископів, зокрема вибір Патріарха"

12.09.2017 11:17 3

Новий статут УГКЦ

Очільник Канонічного відділу розповів, що перед його відділом Синод минулого року поставив завдання підготувати доповнення законодавчої бази новими законними актами. «Сподіваюся, що цього року приймемо дуже великий правовий акт, яким є Статут Синоду Єпископів УГКЦ. Синод є найбільшим законодавчим органом нашої Церкви. І Статут, який буде прийнятий, регулюватиме всі нюанси Синоду Єпископів, зокрема вибір Патріарха, подання на єпископа, утворення нових єпархій… Це буде базовий закон Синоду і Церкви, оскільки Синод представляє всю Церкву», – розповів архієрей.
За його словами, досі Синод теж діяв і діє за Статутом, який був прийнятий одразу після виходу Церкви з підпілля. «Але, – наголосив митрополит, – життя, обставини і навіть сама Церква змінюються. Тому настав час для більш досконалого Статуту. На початку нас було вісім владик. А сьогодні вже є п’ятдесят. Ми мали кілька сотень священиків, а сьогодні їх кілька тисяч. Це доказ розвитку нашої Церкви. За структурою Церква теж виросла… Нам був потрібен закон, який би відповідав на потреби часу».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Тонировка окон в Киеве Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій Признаки ВСД и методы правильного определения болезни Как быстро и выгодно избавиться от отходов

Публикации