Не можна ненавидіти Україну, яка тебе годує – Патріарх Філарет

27.06.2018 22:36 12

Не можна ненавидіти Україну, яка тебе годує – Патріарх Філарет

Після повернення окупованих територій Криму і Донбасу жителів, які негативно ставляться до України, треба перевиховувати. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" сказав патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, інформує Gazeta.ua.

"Цих людей треба перевиховувати. Раз живуть в Україні, повинні любити свою землю, державу і народ. Якщо вони не люблять свою землю, яка їх годує, отже – йдуть неправильною дорогою. Не можна благодійнику плювати в обличчя. Не можна ненавидіти Україну, яка тебе годує або яка тоді дала притулок. Маю на увазі росіян. Які приїхали з Росії і поселилися на українських землях. Прийняла їх Україна? Дала можливість працювати, жити, навчатися? Так. Повинні бути вдячні цій землі і народу, які прийняли тебе. Якщо ти невдячний, це твоя провина, - говорить він. - Їх треба перевиховувати. А це вже обов'язок церкви. Має впливати на християн, щоб любили одне одного, свою землю і державу."

Церква, яка каже, що треба відроджувати імперію, чинить не по-Божому, каже Патріарх.

"Та Церква, яка так вчить, чинить несправедливо, не по-Божому. Бо не захищає свій народ і свою землю. Отже, порушує заповідь Божу. Тому не треба думати, що кожен священик чи єпископ, який вчить так, хоч він і священик, але він грішить. Ті священики, які вчать розділенню – грішать перед Богом," – підсумував Патріарх УПЦ КП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/71633/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ответы на основные вопросы о ЭЦП в системе электронного документооборота Как создать авторский онлайн-курс: пошаговый план работы Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Де купити якісну селфі-палку «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города

Публикации