«Не ведіться на дезінформацію Москви», - речник УПЦ КП про участь Патріарха Філарета у виборах Глави нової Церкви

06.12.2018 13:37 0

«Не ведіться на дезінформацію Москви», - речник УПЦ КП про участь Патріарха Філарета у виборах Глави нової Церкви

Речник Української Православної Церкви Київського Патріархату, архиєпископ Євстратій (Зоря) відреагував на чутки довкола питання участі - не участі глави УПЦ КП Патріарха Філарета (Денисенка) у виборах предстоятеля єдиної помісної Української православної Церкви.

Про це він написав у Facebook.

«Патріарх Філарет ще 19 листопада публічно заявив, як він буде діяти, в тому числі у питанні обрання предстоятеля єдиної помісної УПЦ. Тож прошу послуговуватися першоджерелом, а не коментарями чуток, поширення яких лише перешкоджає досягненню рішень, прийнятних для всіх учасників процесу. В чому, власне, на моє переконання, і є мета поширення таких чуток. Чим особливо зараз перейнялися засоби московської масової дезінформації», – підкреслив речник УПЦ КП.

«З наближенням собору число «релігієзнавців» та коментаторів теми росте в кубічній прогресії. «Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны». Хоча є низка речей, які коментувати ще не час, бо праця триває, і шум навколо них зчиняється не для її успіху, а якраз навпаки», – написав архиєпископ.

Додамо, релігієзнавець Андрій Ковальов заявив, що Патріарх Філарет не братиме участі у виборах предстоятеля єдиної помісної української Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/73797/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у? Лучшая стоматологическая клиника Провайдер, который предоставляет качественные услуги Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава Курсы английского языка для взрослых

Публикации