«Нехай Господь принесе полегшення любій Україні, що з нетерпінням прагне миру», - Послання Папи «Urbi et Orbi»

26.12.2018 0:49 0

«Нехай Господь принесе полегшення любій Україні, що з нетерпінням прагне миру», -  Послання Папи «Urbi et Orbi»

Опівдні, 25 грудня 2018 року, Глава Католицької Церкви з’явився у центральній лоджії ватиканської базиліки Святого Петра в супроводі кардинала-протодиякона Ренато Рафаелло Мартіно та кардинала Кевіна Джозефа Фарелла, Префекта Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя. Глава Католицької Церкви звернувся з традиційним посланням «Urbi et Orbi», в якому згадав про Україну.

«Нехай же Господь, Який народжується, принесе полегшення любій Україні, що з нетерпінням прагне наново повернути тривкий мир, який все ще запізнюється. Лише з миром, що шанує права кожного народу, країна зможе піднятися після зазнаних страждань та відновити гідні життєві умови для своїх громадян. Запевняю свою близькість християнським спільнотам цього регіону та молюся за те, щоб могли будуватись стосунки братерства та дружби», – сказав Папа Франциск, виголошуючи різдвяне послання до Риму та до світу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/74062/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вкусные снеки на закуску Чистая вода от компании «АкваПро» с доставкой по Киеву У Києві готують приз переможцю християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 3 способа привязать к себе любовь Counter Strike 1.6 – скачать на русском

Публикации