“Незрілість у подружжі” - актуальна тема грудневої “Кани”

06.12.2017 18:23 9

“Незрілість у подружжі” - актуальна тема грудневої “Кани”

Закінчується черговий рік. Для “Кани” це був рік, в якому вийшов у світ 50-ий номер журналу (у квітні), а потім, у жовтні, “Кані” виповнилося 5 років!

Актуальна тема грудневого номера – про зрілість до подружнього життя. Не є таємницею, що найбільше пар розходяться з причини незрілості одного або й двох подругів. Очевидно, що подружжя – незалежно чи перед державою, чи у Церкві – укладати можуть тільки дорослі, повнолітні люди. Але чи завжди разом з календарним віком приходить ця справжня особистісна зрілість? На жаль, незрілість, неготовність або й неспроможність виконувати обов’язки, закріплені за сімейною людиною, проявляється зазвичай надто пізно. Чому так відбувається, які причини і корені незрілості, як розпізнати, що біля нас незріла людина, до того як увійти в подружжя – про це читайте розмову зі студентським душпастерем о. Юрієм Остап’юком та із психотерапевтом Оленою Сазоновою.

Дуже надихаючими є історії паралімпійського чемпіона із фехтування Антона Дацка, лікарки Катерини Катращук, яка працює з біженцями в Іраку, та мисткині Дарії Альошкіної, яка творить казкові витинанки-фіранки.

“До родини на гостину” цього разу журналісти “Кани” завітали до подружжя Романа і Ганни Чернявських, стаж сімейного життя яких складає вже 38 років. У журналі не часто представлені сім’ї, які вже перейшли кілька десятків років разом, за спиною в яких багато радісних днів, але й важких випробувань та негараздів. Це подружжя дуже добре вписується у роздуми актуальної теми номера про зрілість, і можливо, молодшим парам буде що почерпнути із їхньої розповіді.

Придбати журнал можна на сайті та крамницях «Свічадо», у кіосках преси «Інтерпрес» та храмах Львова. А слідкувати за анонсами матеріалів журналу та спілкуватися на актуальні теми можна на сторінці «Кани» у Фейсбуці та Інстаграмі (@kana_ua).

Передплата журналу “Кана” на 2018 рік може бути чудовим подарунком для сім’ї Ваших друзів!“ Більше того, усі хто передплатять “Кану” на наступний рік до 15 грудня 2017 року і надішлють копію квитанції у приватні повідомлення фейсбук-сторінки журналу, мають можливість виграти один із шести глечиків з Кани Галилейської.

Передплатити можна у будь-якому відділенні Укрпошти або онлайн.

Передплатний індекс 68747

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/studios/announcements_of_publications/69284/

Следующая новость
Предыдущая новость

Туристические коврики разных видов и цветов Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Подача одного из самых популярных казино Как заработать на бинарных опционах без риска Архієреї Української та Польської Церков відвідали Волинь, аби підтримати парафію спірного храму

Публикации