Незалежні від Росії і Кремля Церкви світу не мають перешкод для визнання ПЦУ, – митрополит Олександр Драбинко

24.11.2019 4:39 3

Незалежні від Росії і Кремля Церкви світу не мають перешкод для визнання ПЦУ, – митрополит Олександр Драбинко

Про ситуацію у світовому православ'ї та умови становлення Православної церкви України в ефірі Українського радіо розповів митрополит Переяславський і Вишневський Православної церкви України Олександр (Драбинко).

На запитання, яка наступна Церква може визнати ПЦУ, митрополит відповів:

«Феноменально, що у такий короткий час дві православні церкви – Грецька та Олександрійська – слідом за Константинополем визнали автокефалію. Дивлячись на них, я думаю, що у решти православних Церков, які не так залежні від політики Росії та Кремля, немає жодних перешкод хоч завтра оголосити, що вступають в євхаристійне спілкування та визнають Православну Церкву України п’ятнадцятою в сім’ї православних церков.

Коли ми були в Греції, у отця Серафима, котрий нас приймав в Афінах, владика Симеон запитав: "Як Ви думаєте, чого Ваші греки так тяжко і довго нас не визнають?" Він мав на увазі під греками грекомовні церкви: кіпрську, єрусалимську, албанську… На що отець Серафим каже: "А це Ви не у мене запитуйте, спитайте у Путіна"».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77901/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виват-Украина - качественная наградная продукция для любого мероприятия Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта Психолог, который поможет вам в разных ситуациях

Публикации