Незаконні споруди біля Десятинної церкви знесуть найближчим часом - документи готові, - КМДА

01.02.2018 15:53 3

Незаконні споруди біля Десятинної церкви знесуть найближчим часом - документи готові, - КМДА

Таке рішення було ухвалено на засіданні щодо взаємодії з громадянським суспільством.

Київська влада має намір найближчим часом знести незаконне будівництво на руїнах Десятинної церкви в Києві, передає Цензор.НЕТ.

Про це на засіданні підкомітету ВР із взаємодії з громадянським суспільством заявив перший заступник голови департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій.

За його словами, для знесення є всі документи, проте він не уточнив терміни виконання робіт через протести вірян УПЦ (МП).

"Там склалася специфічна ситуація. Щойно ми готуємося проводити найменші роботи, відразу виходять люди, які називають себе вірянами УПЦ (МП) і заявляють про те, що ми обмежуємо їхні релігійні права", - сказав він.

Водночас нардеп Ігор Луценко сказав, що КМДА краще було б оприлюднити рішення про знесення.

"Інакше, я боюся, що це все розтягнеться на 50 років", - сказав він.

На цей момент рішення стосуються тільки будівель навколо самовільної забудови УПЦ (МП). Для знесення капітальної будівлі церкви потрібно рішення суду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69937/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Вячеслав Кантор - защитник всего человечества Качественная косметика Faberlic со скидками в Беларуси Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту

Публикации