Незаконні споруди біля Десятинної церкви знесуть найближчим часом - документи готові, - КМДА

01.02.2018 15:53 3

Незаконні споруди біля Десятинної церкви знесуть найближчим часом - документи готові, - КМДА

Таке рішення було ухвалено на засіданні щодо взаємодії з громадянським суспільством.

Київська влада має намір найближчим часом знести незаконне будівництво на руїнах Десятинної церкви в Києві, передає Цензор.НЕТ.

Про це на засіданні підкомітету ВР із взаємодії з громадянським суспільством заявив перший заступник голови департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій.

За його словами, для знесення є всі документи, проте він не уточнив терміни виконання робіт через протести вірян УПЦ (МП).

"Там склалася специфічна ситуація. Щойно ми готуємося проводити найменші роботи, відразу виходять люди, які називають себе вірянами УПЦ (МП) і заявляють про те, що ми обмежуємо їхні релігійні права", - сказав він.

Водночас нардеп Ігор Луценко сказав, що КМДА краще було б оприлюднити рішення про знесення.

"Інакше, я боюся, що це все розтягнеться на 50 років", - сказав він.

На цей момент рішення стосуються тільки будівель навколо самовільної забудови УПЦ (МП). Для знесення капітальної будівлі церкви потрібно рішення суду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69937/

Следующая новость
Предыдущая новость

Функциональная мебель: выбираем диван Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» Выбираем отель для отдыха в Одессе

Публикации