Невідомі повалили поклонний хрест в Луганській області

03.08.2019 2:21 0

Невідомі повалили поклонний хрест в Луганській області

Невідомі повалили поклонний хрест на в'їзді в села Єпіфанівка і Боровеньки Кремінського району (Рубежанське благочиння) в Луганській області. Це сталося в ніч з 31-го липня на 1 серпня 2019 р. Зловмисників розшукує поліція, повідомляє сайт Сєверодонецької єпархії УПЦ МП.

Благочинний Рубіжанського округу єромонах Мелетій (Шаповалов) зазначив, що осквернені вандалами хрести незабаром буде відновлено: «Встановлювати придорожні поклонні хрести - давня православна традиція. Це символ захисту від ворогів видимих і невидимих. Така наруга над ними Богу не зашкодить, а ось зловмисникам варто задуматися».

Нагадаємо, поклонні хрести в Єпіфанівці і Боровеньках були встановлені не так давно. Конструкції були новими і міцними. Один з них освятив архиєпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/vandalism/76720/

Следующая новость
Предыдущая новость

Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет Православные ресурсы Виртуальный мир сказочных приключений Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания

Публикации