Невдоволені зйомкою монахи УПЦ (МП) зламали квадрокоптер заповідника «Більськ» за $2000

23.06.2018 13:07 6

Невдоволені зйомкою монахи УПЦ (МП) зламали квадрокоптер заповідника «Більськ» за $2000

17 червня на околицях Більського городища кілька чоловіків знімали місцеві краєвиди. Зокрема, і поряд із Охтирським Свято-Троїцьким монастирем УПЦ (МП). Монахи, невдоволені зйомкою, зламали їм дрон DJI Phantom 4 Pro, який коштує $2000, і відшкодовувати збитки не збираються.

Про події «Полтавщині» розповіли свідки, а також директор заповідника, якому належить квадрокоптер.

Більське городище, на якому працюють представники історико-культурного заповідника «Більськ», розміщене частково на Полтавщині, частково — на Сумщині. На околицях пам’ятки є інші об’єкти. Зокрема і Охтирський Свято-Троїцький монастир УПЦ МП, що в селі Чернеччина Охтирського району.

Невдоволені зйомкою монахи УПЦ (МП) зламали квадрокоптер заповідника «Більськ» за 00

— Наші хлопці поверталися додому і для себе знімали пам’ятки культури та архітектури біля монастиря. В якийсь момент вийшли до них монахи і сказали не знімати, бо їм це не подобається. Їм відповіли, що знімають лише краєвиди та захід сонця, а не монастир, — розповів директор заповідника Ігор Корост. — На другий раз вони вийшли і їхній ігумен зламав пульт керування і квадрокоптер загубився. Хлопці його шукали, але так і не знайшли. Дрон дорогий, його вартість 52,5 тис. грн.

За його словами, у монастирі так і не вдалося ні до чого домовитися. Заповідник надіслав відповідні заяви до поліції, митрополії та єпархії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/71576/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где взять справку от гинеколога? Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Архієреї Української та Польської Церков відвідали Волинь, аби підтримати парафію спірного храму У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Де відпочивати на Закарпатті?

Публикации