На 43-ій сесії ЮНЕСКО Росія намагалася видати Херсонес Таврійський за «исконно русскую землю»

07.07.2019 16:07 0

На 43-ій сесії ЮНЕСКО Росія намагалася видати Херсонес Таврійський за «исконно русскую землю»

На 43-ій сесії Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка проходила в азербайджанській столиці Баку, вилучили спеціальний випуск вісника комісії Росії у справах ЮНЕСКО. Про це повідомляє Gazeta.ua.

У ньому об'єкт Всесвітньої спадщини "Давнє місто Херсонес Таврійський та його хора" незаконно долучили до переліку об'єктів культурної спадщини Російської Федерації.

"43 сесія UNESCO у Баку крім розгляду важливих питань, "відзначилася" порцією чергової російської пропаганди. Херсонес (Крим) чомусь став російським об'єктом Всесвітньої спадщини. Завдяки делегації України, ПУ (посольству України - ред.) і азербайджанським колегам незаконну продукцію вилучено", - написав у Twitter посол України в Азербайджані Владислав Каневський.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76418/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн игры для мальчиков Отопительные приборы для каждого дома Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу В УАПЦ нова криза: Буковинська єпархія припинила поминання предстоятеля

Публикации