На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки

09.08.2017 12:27 3

На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки

Протестувальники хочуть приверненути увагу громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування до спроби відкриття медичного закладу - наркологічної клініки в селі Угорники по вул. Повстанців, 6А. Вони вважають це відкриття незаконним.
"Дуже милосердна справа лікувати алко і нарко залежних і навіть більше церква надає духовний супровід також лікуючи душі узалежнених - це першочергово. Але!!! Такого роду заклади не повинні бути розташовані у центрі житлової зони", - каже місцевий священик ієрей Юрій Трухан з УГКЦ.
Минулої п'ятниці на схожий протест вийшли мешканці Тисмениці. Люди вимагали закрити напівлегальний реабітаційний центр. Як виявилося, в Тисменицькій міській раді центр не має жодних установчих документів на здійснення комерційної діяльності. Цей "наркодиспансер" зареєстрований в Києві як ГО "Міжнародна антинаркотична організація" на ім'я Неруха Євгена Михайловича. Центр працює в Тисмениці вже майже рік.
За словами очевидців, конфлікт у Тисмениці виник через одного з клієнтів закладу, якого в центр здала його сестра та тітка. Пацієнт намагався втекти, здійнявся галас, люди по сусідству збіглись до закладу та вимагали його закрити. Мовляв, таких сусідів їм не потрібно. За хлопцем приїхала його матір, яка навіть не знала, що сина здали в реабілітаційний центр.
На місце приїхали представники влади та правоохоронних органів. Матір хлопця написала заяву в поліцію, в якій зазначила, що її сина проти волі утримують в реабілітаційному центрі, та забрала його додому.
"Мої "добрі "сусіди" здали приватний будинок, де зараз розташований реабілітаційний центр. Там живе близько 30 чоловік, всі російськомовні, розмови на блатному жаргоні. Машини, які їх обслуговують, всі з затемненими вікнами, дехто просто літає. Постійний рух і вдень, і вночі. А мій будинок навпроти, всього якихось 10 метрів. Поряд біля них недобудова, куди дехто з них лазить, а потім сусіди знаходили там шприци. Каналізаційні стоки від них виходять прямо в окіп на вулицю, від чого стоїть нестерпний сморід. Останньою краплею став сьогоднішній випадок, коли вулиця здригнулася від жіночого крику. Жінка зі Снятина голосила неймовірно під цим центром. За її словами, сина насилу забрали з дому і утримують у цьому центрі, а син приїхав тільки з заробітків, вони забрали в нього 10 000 і мали лікувати від алкоголізму. Прикро, що сусіди кілька разів викликали поліцію, яка спромоглася приїхати аж через годину, ніби затягуючи час", – написала про цей випадок жителька Тисмениці Романна Волосовська-Сідляр у Фейсбуці.

Нагадаємо, останнім часом регіональні прокуратури і міліція викривають релігійні організації, які насильно утримують наркозалежних.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Курсовые и дипломные работы для студентов Эко-матрасы ортопедические из сена своими руками Все о криптовалюте на одном портале Идеальные женские сапоги на сайте

Публикации