На Івано-Франківщині віряни УПЦ (МП) не дали перевести свій храм в УПЦ КП

17.10.2017 16:16 9

На Івано-Франківщині віряни УПЦ (МП) не дали перевести свій храм в УПЦ КП

Зібрання, яке сільський голова Михайло Юрчишин позиціонував, як збір села, за оцінкою місцевої громади УПЦ (МП), виявилося маніпулятивним: багато учасників, які приймали рішення щодо переведення парафії , не тільки не були її парафіянами, але навіть не проживають у селі.
«На відео, яке виклали самі ж організатори, видно, що ті, хто піднімає руки, не являються жителями села Острівець. Ми знаємо, що людей привезли з області. Вони кажуть, що було близько 70-ти осіб, але на цьому відео прекрасно видно що людей насправді було менше, можна навіть порахувати. При цьому місцевих було не більше 10-ти, та й то не всі голосували за їхні рішення», — зазначив настоятель храму протоієрей Миколай Богаченко.
Священик розповів, що на цих зборах була прийнята резолюція, згідно якої він разом з громадою переходить у Київський Патріархат.
«Про це вони сказали, коли прийшли під храм і просили його відкрити. Звичайно, ми на це не погодилися. В той час, коли було це зібрання, наші парафіяни, жителі села, які кожної неділі, кожного свята приходять в храм, залишилися з нами, священиками, біля храму. Ми молилися читали акафіст Покрови Божої Матері», — підкреслив настоятель.
Тож представники УПЦ КП відслужили молебень біля храму, а потім влаштували коротку перепалку з вірянами. «Вони вирішили все-таки спробувати «образумити» наших парафіян, але швидко зрозуміли, що їм тут нічого не добитися, й десь за пів години покинули церковний двір», — розповів о. Миколай.
Наступного дня, у неділю, у Свято-Георгівському храмі представниками УПЦ (МП) була, як завжди, відслужена літургія.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Компрессорные станции по ценам производителя Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Богослужения в храме Спиридона Тримифунтского в Минске Лучшая мужская обувь на любой случай Шаринг на территории Украины, России и Европы

Публикации