На Чернігівщині ще дві парафії перейшли до Православної Церкви України

29.01.2019 11:16 3

На Чернігівщині ще дві парафії перейшли до Православної Церкви України

Громада села Ковпита Чернігівського району ухвала рішення про перехід парафії місцевого Свято-Покровського храму з Московського Патріархату до Православної Церкви України. Про це повідомив головний спеціаліст відділу релігій департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Олександр Нагорний, пише Главком.

«Загальні збори жителів і одночасно релігійної громади відбулися в селі Ковпита 26 січня. У протоколі, що ми отримали, вказано, що за перехід місцевого храму проголосувало 105 осіб - 65 жителів Ковпит із 75 присутніх. Ще 40 підписів передали жителі сусіднього села Жидиничі, які теж ходять у цю церкву. Лише сім осіб на зборах проголосували проти», - поінформував співрозмовник.

За словами Нагорного, ковпитський Свято-Покровський храм розташований у пристосованому приміщенні колишнього ФАПу. Службу там тимчасово правитиме священик чернігівської Катерининської церкви Євген Орда.

Також стало відомо про приєднання до ПЦУ парафії селища Десна (Деснянська ОТГ) у Козелецькому районі Чернігівщини. Там священик перейшов разом зі своєю паствою.

Як повідомлялося, на Чернігівщині перше рішення про перехід до ПЦУ було прийняте 15 січня на сході села Оленівка Борзнянського району.

На черзі, зазначають у відділі релігій - перехід ще кількох громад області, які все вже вирішили та офіційно ще не підтвердили.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74501/

Следующая новость
Предыдущая новость

Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле! Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Выбираем обувь правильно: совет специалиста Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви

Публикации